ROCNEL SE50 316 STAINLESS STEEL (SLIDE SERIES)

Sales in www.yourshaving.com SPAIN Online Web Store
Sales in www.bullgooseshaving.com U.S.A. Online Web Store
Sales in www.razormaster.com Finland Online Web Store

Yurt içi satışlar için lütfen rocnelrazor@gmail.com adresine e posta gönderin.

Ustura tıraşını evinizde yaşamak istiyorsanız, bu model tam sizin içindir.


185$ USD

Features 

Değerli müşterimiz;

Bu tip tıraş aletlerinin ana özelliği kullandığı jilet türleridir. 50MM özel ustura jiletleri normal yaprak jiletlerden kalın ve serttir. Aynı zamanda en az 10-15 tıraş yapabilme olanağı sağlayacak kadar da sağlamdır. Bu sayede gür ve sert sakalları mükemmel bir şekilde kesebilmektedir. Marketlerde satılan kartuşlu aletlerde görülen sakal(kıl) çekme vs. gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırmaktadır. Her klasik tıraş aletinde olduğu gibi bu aletin de kesim ölçüsü vardır. Yüzünüze uygun bir açı belirleyip işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yandan sürgülü mekanizmaya sahiptir. Toplam 4 parçadan oluşur.

UYUMLU JİLET : FEATHER, KAİ gibi tüm 50 mm lik jiletler.

Jiletleri; marketlerde satılan kartuşlu aletlere göre çok uygun fiyatlıdır. Online (web) mağazalarda yukarıdaki jiletleri temin edebilirsiniz. Firmamızda tıraş ateli üretilmekte ve bunun haricinde herhangi bir sarf malzemesi satılmamaktadır.

Sitemizde(Web Site) yer alan SE50 fotoğraflarında kullanılan sapların(handle) bazıları farklı markalara aittir. Müşterilerimizin yapmış olduğu değişik kombinasyonlar olduğu için gösterilmektedir. Sadece başlık olarak da ürünümüz satılmaktadır.